Ziarul Online - Ziare romanesti - Stiri Sport.ro online

Ziarul "Sport.ro"

Ziar inscris in categoria Online in judetul Bucuresti

Descriere:
Sport.ro - portalul de sport care transfera televiziunea pe internet. www.sport.ro difuzeaza cele mai multe clipuri din sport, ultimele declaratii, goluri si faze spectaculoase.

propune o publicatie

Ultimele stiri din Sport.ro de azi - Ziarul Sport.ro online

19:00 Germania - Slovacia! Mario Gomez e titular pentru nemti! Vezi aici echipele de start!

Inca doua lovituri pregatite de Sumudica pentru Liga! Ce transferuri anunta antrenorul Astrei

LACRIMILE DE ADIO ale unei legende. Jucatorul urias care se retrage de la nationala dupa ce a fost eliminat de la Euro

Cine este BOMBA sexy care a atras privirile tututor spectatorilor de la EURO?

S-a retras aici dupa "rusinea" de la Euro! Asa arata "palatul de taina" al lui Iordanescu!

Simona Halep, Irina Begu si Patricia Tig au aflat orele la care debuteaza luni la Wimbledon. Vezi aici programul

DEZBATERE NATIONALA | Toata lumea se intreaba: Ei sunt solutiile pentru urmatorul turneu final?

FRANTA 2-1 IRLANDA! Griezmann i-a distrus pe irlandezi in 4 minute! Pentru francezi urmeaza Anglia sau Islanda in sferturi

Si-a inselat iubita cu partenera unui coleg de la club! Cum a fost prins un fost star de la Man United

Doua mari lovituri reusite de Mourinho la United: "Zlatan semneaza in 5 zile, celalalt transfer costa 38 mil € si e 90% facut!"

Ce le-a spus Reghecampf stelistilor inainte de victoria cu 7-0: "Cand am auzit asta, am stiut ca trebuie sa dam neaparat goluri multe"

Shakira a starnit un val de ironii pe Twitter pentru o gluma... asa si-asa, dupa golul marcat de Shaqiri :) VIDEO

Comentatorul islandez a fost demis de la job-ul de zi cu zi, la 3 zile dupa ce a intrat in istorie cu reactia nebuna de la gol! VIDEO

Europa vs. America, FIFA decide daca va avea loc un meci care nu s-a mai jucat niciodata! Copa America, succes rasunator: audiente mai mari ca la Euro!

REZUMATE VIDEO: Elvetia 1-1 Polonia (4-5 pen), Tara Galilor 1-0 Irlanda de Nord, Croatia 0-1 Portugalia