Ziarul Online - Ziare romanesti - Stiri ProSport online

Ziarul ProSport

Ziar inscris in categoria Nationale in judetul Bucuresti

Descriere:
Prosport.ro prezinta - Stiri din sport, informatii de ultima ora, comentarii si opinii din sport, bloguri de sport, clasamente actualizate, livescore, liga fantastica, divizia fantastica, liga 1 Romania, liga a doua

propune o publicatie

Ultimele stiri din ProSport de azi - Ziarul ProSport online

Regele a căzut, trăiască Regele! Anthony Joshua l-a bătut prin KO Tehnic în repriza a 11-a pe Wladimir Klitschko şi este noul campion mondial WBA, IBF şi IBO la categoria grea

”Bombardierul” Viorel Simion, învins la puncte pe Wembley, după 12 reprize de mare luptă

"Văd că nu suntem importanţi, nu suntem băgaţi în seamă". Reacţia lui Hagi imediat după ce a egalat FCSB în clasament. Dinamo poate ajuta Viitorul în lupta pentru titlu

Snooker | Weekendul decisiv la Crucible: "Bufonul" şi "Vrăjitorul" revendică a şaptea coroană. Mark Selby şi John Higgins se reîntâlnesc în finala campionatului mondial, după zece ani

Mark Selby şi John Higgins îşi vor disputa titlul mondial în 2017, în finala Campionatului Mondial de snooker de la Crucible.

Reacţia lui Şumudică după eşecul cu Viitorul: "Am avut un penalty clar, ce să mai zic?" Ce spune despre oferta pe care i-a făcut-o Gigi Becali

Hagi câştigă duelul cu Şumudică şi pune presiune pe FCSB, înainte de meciul cu Dinamo! Viitorul – Astra 3-2. Golul lui Ţucudean a fost decisiv, iar “Regele” egalează la puncte vicecampioana

Viitorul - Astra, de la 20:30, în Etapa 8 a Play-off-ului.

A doua restanţă la examenul de germană pentru Halep: Siegemund i-a predat o lecţie de tenis agresiv Simonei şi a învins-o a doua oară la rând. Filmul unei înfrângeri cu repetiţie la Stuttgart

Laura, tableta de ciocolată amară pentru Simona Halep. Numărul doi mondial părăseşte turneul de la Stuttgart, învinsă pentru al doilea an la rând de o Laura Siegemund impresionantă prin jocul agresiv şi printr-o atitudinea pozitivă. Siegemund obţine break-ul decisiv pe serviciul...

Nicio surpriză! Bayern Munchen a câştigat din nou titlul în Germania. Ancelotti a stabilit şi el un record mondial

Un nou autogol înscris de Cristi Săpunaru într-un meci cu Viitorul. Ultima dată, Gigi Becali l-a acuzat că nu şi-a apărat corect şansele

Momente tensionate între un jucător de la Astra şi Marius Şumudică. Ce s-a întâmplat în minutul 23 al meciului cu Viitorul